trądzik

Czy wiesz, że...
Zmiany na skórze wpływają również na psychikę osoby z powodu społecznych układów i tradycji dlatego też osoby mające problem z trądzikiem mają również problemy z własną pewnością i często chorują na depresję.
ostra forma trądziku

leczenie trądziku

Porada: W kuracji trądzikowej ważna jest determinacja osoby!

piękna cera i po problemie W dzisiejszych czasach metody walki z trądzikiem nieco poszerzyły się. Teraz jest dostępnych wiele lekarstw. Podstawową grupą leków to Tetracykliny, które są idealne do tradziku młodzieńczego we wcześniejszej fazie. Niestety wiele ludzi jest uczulonych na nie i dlatego nie mogą być stosowane przez wszystkich. Mocniejszym substytutem tetracykliny ale nie doustnej jest kwas azaleinowy. Lek o nazwie Acne Derm zawiera w sobie ten kwas i wiele osób go chwali. Mocniejszym od kwasu azaleinowego jest pochodna witaminy A jak np. Izotek. Lek ten jest najmocniejszy z wszystkich leków ale ma poważne skutki uboczne. Przed zażyciem należy się skontaktować z lekarzem ogólnym i przeprowadzić badania ogólne.

Podsumowując: Jeśli posiadasz lekką odmianę trądziku to zainteresuj się lekiem z kwasem Azaleinowym, który może lekko szczypać ale coś za coś zważywszy, że bardzo skóry nie uszkadza ale należy uważać żeby nie nabawić się przebarwień. Jeśli masz z kolei ostrą formę trądziku idź na całość i kup Izotek oczywiście po skonsultowaniu się z lekarzem dermatolog.