trądzik

Czy wiesz, że...
Zmiany na skórze wpływają również na psychikę osoby z powodu społecznych układów i tradycji dlatego też osoby mające problem z trądzikiem mają również problemy z własną pewnością i często chorują na depresję.
ostra forma trądziku

objawy

Porada: W kuracji trądzikowej ważna jest determinacja osoby!

Tradzik objawia się wystąpieniem na miejscach gdzie gruczoły produkują dużo łoju. Takie miejsca jak czoło, plecy, policzki są najbardziej narażone na wystąpienie trądziku w okresie w jakim nasilenie przypada czyli w okresie młodzieńczym. Trądzik może również występować na miejscach erogennych jak np. penis. Nie należy się tego wstydzić , gdyż wiele młodzieży ma z tym problem. Objawy to przede wszystkim krosty na ciele często w formie zapalnej. Nie należy rozdrapywać ran po trądziku ani próbować pozbyć się ich w taki sposób!

Podsumowując: Jeśli posiadasz lekką odmianę trądziku to zainteresuj się lekiem z kwasem Azaleinowym, który może lekko szczypać ale coś za coś zważywszy, że bardzo skóry nie uszkadza ale należy uważać żeby nie nabawić się przebarwień. Jeśli masz z kolei ostrą formę trądziku idź na całość i kup Izotek oczywiście po skonsultowaniu się z lekarzem dermatolog.